Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottam! Hogy tudnám...

Royalty95 kérdése:

Elrontottam! Hogy tudnám vissza rakni az iOS-t az Iphone 3G-re?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tegnap felraktam 6.0 Whited00r-t Most újra akarom rakni a gyári iOS-al de mindenféle hiba üzenetet ír ki. ELvileg Custom fire-kell de én nem értek nagyon hozzá.. valaki segítsen könyörgöm!



2013. nov. 24. 08:53
 1/10 A kérdező kommentje:
valaki? :S
2013. nov. 24. 10:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Pwned dfu mode ,restore itunes-al .
2013. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Leírnád nekem részletesebben ha megkérlek?
2013. nov. 24. 10:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Elvileg itt lathatod ,de mivel olyan proxy mogott vagyok,ahol nincs youtube ,nem tudom ellenorizni http:/:www.youtube.com/watch?v=8hjavFiQ4dA


Egyebkent az a lenyeg,hogy kell hozza a redsnow, ott lesz egy pwned dfu gomb,arra klikk es koveted amit ker ( bekapcsolo 3mp, be+home 10mp, home 10mp meg tovabb) ,ekkor a ramba belok egy loadert,ami a bootloadert atveri es el fog fogadni minden szoftvert,amit az apple szerve kepes alairni . Ekkor csatlakoztatod az ituneshoz es nyomsz egy restoret (visszaallitas) . Le fogja tolteni a 4.2.1 fw-te s felteszi a telefonodra.


Mondjuk ha ezzel nemvagy tisztaban ,nem tudom miert akarsz egy rsa vetett bootloaderes telefonra nem oda valo szoftvert tenni..

2013. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyiksem jó... ugyan úgy kiírja a hibát.. Ha a vissza állításra megyek: 1015-s hibát ír ki. Ha Shift + visszaállítás kiválasztom a custom romot, akkor meg 1602 hibát ír ki... Még van valami megoldás? :(
2013. nov. 24. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem teszed pwned dfu modeba akkor hozni is fogja a hibat,mivel a telefon bootloader azt erzekeli,hogy ujabb verzio van a keszuleken,mint amit tolteni akarsz ra,ezert nem fogadja el a frissitest.
2013. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pwned dfu-d módba raktam.. ki is írta a végén hogy: Done! utána elindítottam az Itunest ahogy írtad de kiírta a hibát 1515 asszem.. amikor meg Shift + visszaállítás akkor meg 1602-t ír ki.. pedig beraktam pwned dfu-d módba. :(
2013. nov. 24. 10:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Tobb otletem nincs pedig ra' igy mennie kellene . A bootloader vedett modban fut,azt nem tudtad felulirni a custom fw-el
2013. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahj..:(
2013. nov. 24. 11:03
 10/10 A kérdező kommentje:
valaki esetleg? :/
2013. nov. 24. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!