Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z vagy Iphone 4s?

Xperia Z vagy Iphone 4s?

Figyelt kérdés
melyket vegyem?

2013. nov. 23. 22:24
 1/7 Osynho ***** válasza:
86%
Nem egy súlycsoport. :) Z-t.
2013. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
Z :)
2013. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!:) ment a zöld kéz:)
2013. nov. 23. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Egy baratomnak z-van nekem 4s es tokeletes mind a ketto.csak azert mondanam a 4s-t, mert apple parti vagyok.

Nezd meg mindkettot szerintem. A sony kameraja nem nagyon tetszik de amugy oke a telefon.iphone-nal annyi a bajom, hogy hamar torik.

2013. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Azt, a qrva. Te vagy az első Apple "fan", aki nem elvakult, és képes szubjektíven gondolkodni. Minden tiszteletem. :D


Egyébként én a Z-t választanám, már csak azért is, mert olcsóbb. És a képernyőn kívül semmiben sem gyengébb az iPhone-nál. Esetleg még a kamera lehet necces.

2013. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok elvakult, mert tisztaban vagyok azzal, hogy mindenkinek es mindennek van ellenfele.nem lehet mindig az apple a kiraly.

Egy apple "fan" :DDD

2013. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Baritrust válasza:
Xperia z-rol annyit hogy ezt hasznàlom de mèg nem csalodttam benne...megfordul egy pàr iphone a kezembe...de a szavazatom az Xperia z...a kameràrol meg annyit hogy nem egy iphon hasznàlonak lett ki talàlva...èrteni kell a kameràt az iphonon minden konnyu ugyebàr..
2014. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!