Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VIBER nem kompatibilis a...

VIBER nem kompatibilis a telefonommal (SAMSUNG GALAXY 3) többi lent?

Figyelt kérdés

mert Marketben meg sem találom, Google Play-en meg ezt írja hogy nem kompatibilis az eszközömmel.


megpróbáltam APK-val és sikerült is letölteni (3.1.1) DE befagyott tőle a telefonom és nem nyitotta meg..://


valami jó letöltő oldalt nem tudnátok mondani ahol esetleg egy KORÁBBI verzió fent van?amitől nem hal meg a telefon..:/

vagy a telefonra kell valami frissítés?



2013. nov. 25. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A Viber rendszerkövetelménye legalább 2.2 android, neked pedig, ha jól sejtem 2.1 van.


[link]


[link]

2013. nov. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 blogeres válasza:
jól mondja az első,rakj rá romot,vagy ha nem értesz hozzá/nincs kedved akk meg hagyd ott :)
2013. nov. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
S3? Vagy ace3?? Vagy mien 3? Kulomben pedig le kell h töltse.. Probalgasd
2014. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#SniccelJoda - O, jaj, minek okoskodsz - Galaxy 3, ez a neve!

Semmi S meg Ace. Be is van linkelve.

Nem egy mai készülék.

[link]

2014. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,egy régebbi verziót letöltöttem,elég béna,de megteszi:D és ahogy lesz pénz,ez a telefon kuka...mert instagrammal ugyanezt csinálja:S
2014. jan. 21. 02:45
 6/6 Rauch Roland válasza:

helló


android 2.1 re is van viber....nagynehezen találtam meg én is....x10mini pron és x8 on is működik


[link]

2015. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!