Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek?

Milyen telefont kérjek?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kapok új mobiltelefont, fontos, hogy jól lehessen rajta zenét hallgatni.

25 ezer a felsőkategória, természetesen használt is szóba jöhet, tehát úgy nézzétek az árt.


2013. nov. 25. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak Huawei Ascend Y300 jöhet szóba. Használtan talán lenne 25k-ért, ha nem, akkor ne vegyél telefont, mert csak a baj lesz vele. Ha nincs pénz normálisra tényleg inkább ne vegyél, nem elvárás, hogy legyen. Az olcsó szarnál a semmilyen is jobb.
2013. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos,ha a zene a legfontosabb talán ez,igazán nincs kiemelkedő különbség köztük.Használtan megkímélten biztos kapsz annyiért! [link]
2013. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 520.
2013. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, még a Lumia 520 is jó választás, valamiért mindig elfelejtem, hogy az létezik.


Live with Walkman viszont már régi, azt inkább hanyagold.

2013. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 -es Válaszoló vagyok.Nekem meg jelenleg lumia 520-am van jelenleg t-nél 28-ért van dominóban ,ha jól tudom, elégedett vagyok vele, alsó közép kategóriás androidra nem cserélném. Mint írtam nagy zenei élményt nem nyújt telefon egy sem ez alapján nem érdemes választani,szerintem.
2013. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!