Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még van esélyem Iphone 4S-re...

Még van esélyem Iphone 4S-re T-mobilenál?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Iphone 4S-t, 8GB, és fehér színűt. Már voltam érdeklődni is, azt mondták nincs raktáron, de rendelnek hétfőre. Ez volt múlthéten, ma visszamentem, viszont még mindig nem volt, mert állítólag ez iránt már nem érdeklődnek annyian, mint az Iphone 5 iránt, ezért nem is küldenek. Azt mondta a T-mobilos lány, hogy még megpróbál egyszer rendelni, talán küldenek, ha nem akkor viszont áthozatja egy másik helyről, de ennek utánanéztem és 2 helyen van még, viszont az fekete.. Szerintetek még van arra esély, hogy küldjenek, vagy inkább akkor már érdemesebb lesz megvennem mondjuk a Media Markt-ban?
2013. nov. 25. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
előbb-utóbb biztos lesz, bár szvsz a 8 gigás kevés lesz, olyan szinten, hogy alap dolgokra is. én sem vagyok az a tipikus "minden felesleges szeméttel telerakom a telóm" típus, de a 16 gigából ígyis csak 7,5 a szabad, tehát a 8 gigából kb 6,5 a használható, nekem az nem lenne elég. egyébként ha mindenképp ezt szeretnéd, nyugisabb lenne, ha webshopból rendeled, úgyis ingyen kiszállítják címre, bár aktiválni meg ilyesmit azt nyilván ha valaki nem nagyon ért hozzá, akkor előnyösebb boltban.
2013. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 2 hónapja vettem meg az Iphone 4S-t, a legutolsó telefont vittem el Miskolcról. Azt mondták, hogy az Iphone 4-nek leállították a gyártását, mert már van helyette 5, 5S, 5C.
2013. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!