Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék egy erős, megbízhat...

Hol tudnék egy erős, megbízható szövet hátitáskát venni normális áron?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy mindig szétszakadnak a táskáim, szóval akarok venni vagy egy málhazsákot, vagy valamilyen erős cuccot.

A lényege az lenne, hogy beleférjen minden tan cucc kényelmesen, hátizsák legyen, és mint mondtam, erős legyen.

A divat nem érdekel, tehát amíg fiús addig rendben vagyok vele. (mondjuk nem feltétlenül terepmintásat akarok, mert nem azért akarok ilyet venni hogy 'uhh hadsereg', hanem mert erős.

Mennyibe kerülne egy ilyesmi zsák, hol tudnék venni? Vagy megérné valamilyen farmeranyagból varratni inkább?

15/f


2013. ápr. 14. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A Samsonite a legmegbízhatóbb táskamárka a világon. No meg a budmill.:)
2013. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Samsonite nagy márka, gondolom az ára is megvan emiatt. (Még ha a minősége jó is, mert én is jókat hallottam róla egyébként)

Nekem egy olyan táska kéne amit gyűrhetek még pár évig, és nem szakad szét. Ötletek? :/

2013. ápr. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!