Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 Mini! SD...

Samsung Galaxy S3 Mini! SD kártya probléma? Segítség!

Figyelt kérdés
Nem rég vettem (úgy kb. 2hete) egy Samsung Galaxy s3 Minit. Van benne egy 16gigás micro SD. Csakhogy ha másolni vagy törölni akarnék róla, vagy épp rárakni valamit kiírja hogy a formátum írásvédett. Azaz helyesebben: "Az elem nem törölhető: a tárhely írásvédett. Szüntesse meg az írásvédelmet, majd próbálkozzon újra." Hogy szüntessem meg? Segítség :/
2013. nov. 26. 16:36
 1/1 anonim válasza:
Nekem is s3 minim van és én is kb 2 hete vettem egy 32 gb-os micro sd kártyát ,de ilyen még nem volt! Próbáld meg azt hogy csatlakoztatod a telefont a számítógépedhez és ott lesz a telefonod és a memóriakártya mappájára jobb klitt és tulajdonságok és ott lesz hogy írásvédett és a pipàt szedd le róla. Ha eh nem jött be akkor formázás!!
2013. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!