Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol ki magától a telóm?

Miért kapcsol ki magától a telóm?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy S2-m van.Fél éves telefon eddig még nem volt bajom vele de ma reggel nem ébresztett.Láttam hogy ki van kapcsolva de vissza se kapcsolt! Kivettem az aksiját nézegettem mi baja lehet mert hát ugye fogalmam sem volt mi lehet hisz maxra volt töltve.Mikor visszatettem bekapcsolt és ahogy gondoltam le sem vopt merülve még 90 valahány százalékon volt.Azt hittem csak túl van erőltetve (mostanában sokat használom és már régen kapcsoltam ki) de mikor a suliból kiérve meg akartam nézni az idő ugyanezt eljátszotta.Mi lehet a baja? Vigyen szervízbe vagy csak elég ha kikapcsolom és pihentetem?

2013. nov. 26. 17:44
 1/2 anonim válasza:
Az én telefonom is csinált ilyet a szervizben azt mondták, hogy szoftver hiba.
2014. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta nincs baj vele:)
2014. dec. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!