Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Droidos tablet vagy iPad?

Droidos tablet vagy iPad?

Figyelt kérdés

A régi iPad-emet leszeretném cserélni.

Mit ajánlotok?



2013. nov. 27. 12:16
 1/8 anonim válasza:
96%

cseréld le egy újabb ipadra,eddig ahány ismerősömnek volt tabletje,mindenkinek elromlott a touch screenje,szerintem ezek nem minőségi termékek...,az ipadok elég jól bírjak,nekem is az van, több éve használom,és semmi baja..

Sokan fikázzák az apple termékeket..de szerintem egyik márka sem vetekszik vele..

2013. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is maradj az iPad-nél. én iPhone mellé használtam anno egy 2012-es nexus 7-et, de eladtam, egyszerűen nem volt számomra nagy dolog. ellenben aki aktívan használja az apple id-ját, az mégis jobban szereti tovább használni azt, bár sokak szerint jobb dolog, hogy androidon könnyebb lopva megszerezni az alkalmazásokat. tehát érdemben meg nem tud többet az iPad-nél, úgyhogy más márkára váltás nem sok plusz dolgot adna.
2013. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jófej:D ***** válasza:
28%

Ha olyan értékben veszel androidot mint amennyi egy ipad akkor az is lessz olyan jó+ nem romlik el.

Én androidra szavazok.

2013. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ipadom van, egy szörnyű android tablet és telefon mellett. Az ipadomnak erős igénybevétellel is volt akkora üzemidje, hogy tudtam 9 órán keresztül online multizni mindenféle jatékokban, az üvege nem karcolódik, gyors, stabil, megbízható. Én is ezt ajánlom.
2013. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor szerintem maradok az almánál, és Air lesz :)
2013. nov. 27. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Air a lehető legjobb választás,nincs olyan droid tablet ami vetekszik vele
2013. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is Air-t veszek ! :) esetleg valaki tudja hogy t-mobilnál a 128gb os mobilnetes mikor lesz ?
2013. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
iPad Air 32GB
2013. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!