Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehetnék még? Másfél...

Mit tehetnék még? Másfél hónap alatt mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vettem meg a vadi új Sony Xperia J telefonomat. Hála Istennek azóta gond nélkül működött,semmire nem vigyáztam még így,mint erre a telefonra. Egészen ma délutánig semmi gond nem volt.

Ma délután az akkumulátorja kb 10%-on volt,rá is akartam tenni töltőre. Azonban egyszer csak "A Messenger alkalmazás leállt".Nem tudtam vele mit kezdeni,ilyenkor,lehet itt rontom el,de nem az aksit veszem ki,mert nagyon nehéz leszedni a hátlapját,hanem csak ki-,majd bekapcsolom. Na most kikapcsoltam,fél perc után visszakapcsoltam. Rezzen,kiírja a Sony feliratot,majd az XPERIA-t,ez "villog" egy darabig,majd tényleg teljesen bekapcsol.Na most a "villogásig" jutott el,és ott megáll,teszteltem,képes akár 20 percig is ebben az állapotban lenni.Mindent megtettem,amit csak el lehet képzelni.Aksi ki-be,SIM ki-be,Micro sd ki-be,ezek kivétele felváltva,volt,hogy csak az aksit raktam vissza.Egyszer az aksit kivettem,visszaraktam,de a bekapcsolás előtt vártam 10 percet.Na a lényeg,hogy az ilyenkor alap tevékenységeket mind megtettem. Most már ráraktam töltőre,persze ettől jobb nem lett,de érzékeli a töltődést. Garanciás ugyan,de nagyon nagyon nem szeretném szerelőhöz vinni. Már a háttérképem egy kevésbé publikus dolog,nem intim meg semmi,ne értsétek félre,de egy ember van rajta,teljesen magánügy. Szóval mit tehetnék még érte itthon?



2013. nov. 27. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
seussal gyárit felhúzod, 2 perc
2013. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tessék?

Bocs,de leírnád magyarul?Mit húzok hova?

2013. nov. 27. 21:20
 3/6 A kérdező kommentje:
ja a Sony Ericsson Update Service...hogy kell ezt csinálni?
2013. nov. 27. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Újrarakod a gyári rendszert seussal, szedd le, indítsd, mondjuk már csak sus, mert már nincs ericcson, de lényegtelen.

Kiválasztod a telefonod, és felrakja a rendszert.

2013. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kártya ki, nyomd rá adatkábelre, és várj. Nem tudom miért, de nekem ez segített. A Hitler háttérkép nem gáz, a szervízben megértőek XD.
2013. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem Hitler,hanem egy magánszemély XD.

Aznap este a seussal/sussal helyrehoztam,köszönöm szépen a segítséget,gond nélkül "megszereltem". :)

2013. nov. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!