Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok venni Iphone 5/5S...

Hol tudok venni Iphone 5/5S HÁTLAPOT?

Figyelt kérdés
beírtam a google-ba, és kiadta a szilikonos tokokat stb. nekem a HÁTLAPRA van szükségem.. hol juthatok hozzá?

2013. nov. 28. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elsősorban eBay-en keresgetnék (ajánlott kulcsszó: backplate). Egyébként ez nem olcsó móka, tekintve, hogy az Unibody kialakítás miatt a hátlap maga a ház, és ezért szerelés sem 2 perces ujjgyakorlat...
2013. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát eredetit nem tudom, hogy honnét tudsz jó áron.

Én ezekre sem vennék mérget, hogy azok.

[link]

2013. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg nem is azok. Kétlem, hogy Apple jó szemmel nézné az eredeti hátlapok árusítását, elvileg - szervizelést amúgy is ők intézik.
2013. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 18:39

És szerinted a kis sárgák nem lopnak el mindent a gyárból? Egy rakat eredeti cuccot lehet kínából venni én is vettem már. Vagy rohadt jó hamisítvány volt amit még a gépem is eredetinek ismert fel, vagy méginkább eredeti volt. És az apple árának a töredékéért kaptam meg.

2013. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván lopnak, viszont ismerve a cég edzett jogi csapatát, nem hiszem, hogy egy hosszú távra tervező eBay kereskedő meg merné kockáztatni, hogy árulja őket.
2013. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!