Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini jó telefon...

Samsung galaxy mini jó telefon az alábbiakra nem akad stb?

Figyelt kérdés
Erre használnám: telefonálás, netezés, semmilyen extrás játékok, képeket-videókat nem csinálnák.
2013. nov. 28. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ótvar kijelző, lassú, netezni biztosan szar lesz.
2013. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen , ha képet videót nem készitesz és még játékokat sem raksz. Az egyetleg gond evvel talás a már ősnek számitó 2.2 -es android lehet.
2013. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van rá hivatalos 2.3.4.
2013. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem raksz rá 3-nál több appot akkor nem lesz lassú.Viszont nem ér 10ezernél többet az a telefon.
2013. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a duo plus.t tudom neked ajájlani.erősebb mint a mini (a proci s a kijelző és ujjabb rajta a droid)de ugyanugy néz ki net elég gyors rajta ha van operád nállam nem akad 1 játék se fainul megy minden és ugyan annyiba kerül:-D
2013. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!