Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akad folyamatosan az s...

Miért akad folyamatosan az s advance telefon?

Figyelt kérdés
Nem tudok normálisan filmet lejátszani se youtube-on se videólejátszóval semmivel sem. Elvileg a 720p-s videókat le kéne játszania, de akad. Kipróbáltam egy 240p-s videót is azon is akadozik. Akkor mi lehet a baj?
2013. máj. 20. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
a probléma ott kezdödik hogy android.és azzal folytatódik hogy ezt kéne egy soft vagy hardresettel józan útra tériteni.ezenfelül lehet olyan jellegű probléma,amit én nem tartok ugyan valószinünek,hogy egy oylan komponens,lejátszó,rpgoram vagy alkalmazás van rajta ,ami eszi a ramot.ujrainditani sem árt egy ilyen telefont pár naponta.de maradjunk a soft vagy hard resetnél.
2013. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Vortrex ***** válasza:
Alapból nem lassú a mobil? Úgy hangzik, mintha a net-tel lenne a probléma. De lehet, hogy a memóriáját fogja valami, indítsd újra, ha 4.1.2-es rendszered van, akkor beállítások > fejlesztői beállítások > háttérfolyamatok korlátozása: nincs háttér folyamat
2013. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

ramot akkor kipróbálom hátha jobb lesz. De nem a nettel van a probléma, mert egy ugyan olyan videót youtube-on a galaxy ace simán visz és a hasonló képességgel szerelt xperia u is viszi a videókat.


ha kártyára másolom és onnan játszom le akkor is csinálja. 2 napja vettem és azóta csinálja.

2013. máj. 20. 22:21
 4/21 A kérdező kommentje:
még mindig csinálja pedig beállítottam a háttérfolyamatot is.
2013. máj. 20. 23:16
 5/21 anonim ***** válasza:
Ujrainditas utan is ezt csinalja? Ha igen akkor hard reset.
2013. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
újraindítás után is ezt csinálja. Amióta megvettem azóta. Ez kb 2-3 napja. De valamikor annyira lefagy videólejátszás közben, hogy újraindul.
2013. máj. 21. 00:05
 7/21 anonim ***** válasza:
Hat szerintem vidd vissza 3 nap cseregaranciat hasznald ki. Persze ha olyan helyen vetted ahol adnak ra ilyet.
2013. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
telenornál vettem
2013. máj. 21. 00:12
 9/21 anonim ***** válasza:
Vidd vissza mind a hibat es sztem becserelik ha nem telt el meg 3nap
2013. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
a vasárnap és a pünkösd hétfő beleszámít a 3 napba?
2013. máj. 21. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!