Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 vagy Samsung...

Sony Xperia Z1 vagy Samsung galaxy S4?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a kettő közül. Xperia Z1-el csak az a bajom, hogy nincs fehérbe. Lány vagyok, úgyhogy az lenne talán a jó, ha valami világos színű lenne :D A Galaxy S4 meg azért tetszik, mert ugye előtte samsung operációs rendszeres telóm volt, és félek, hogy nehezen szoknám meg a Sonyt :D

2013. nov. 28. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sonyy.... az jobb..
2013. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy megsúgom hogy mindkettőn Android van.Annyi a különbség hogy a Samsung telenyomta mindenféle (hasznos illetve kevésbé hasznos)extrával a Sony meg nem.Illetve más a kezelőfelület.De ezt hamar meg lehet szokni.Különben a Z1 erősebb hardverileg.Kérdés hogy kell-e neked 2 atomerőmű(Sony)vagy 1 is elég(Samsung)?
2013. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon szimpi mindkettő, az S4 még azért vonz eléggé, mert van közelség érzékelője, viszont a Z1 a vízállósága és az a 20 megapixel azért nagyon nyom a mérlegen.
2013. nov. 28. 19:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Közelség érzékelő majdnem minden telóba van xD
2013. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
elvileg hamar lemerül a Z1. Persze, arra vana töltő, de ha megakarok nyitni egy alkalmazást elvileg akkor már rögtön lemerül.. ez igaz? :S
2013. nov. 28. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Ált.1 napot kibírnak.Olyan nincs hogy hirtelen lemerül.Aktív használttal persze fél nap is lehet de semmikép nem 3-4 óra.
2013. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyértelműen Z1. és nem fog lemerülni olyan hamar ha a megfelelő beállításokkal használod.
2013. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Z1. Szebb is , jobb is , erősebb is
2013. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 schumilex55 ***** válasza:

Azért 3-4 óra alatt semmi képp hm? :D Ha te valami komolyabb játékkal játszol lemerül az max 3-4 óra alatt hidd el.

Amúgy a z1 tényleg jobb mert ugye újabb is mivel később jött ki.

2013. nov. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem Z1 van, oké, 2 napos, de imádom, és még semmi rosszat nem hallottam róla. Ma nyuztam szünet nélkül 2-3 órát, 50%ra ment le, azóta is annyin van kb, mert hozzá sem nyultam.

Egyébként van fehérbe. Legalábbis mikor én vettem,választhattam fekete, fehér és lila közül, Sony boltban.

2013. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!