Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyiért szinte ajándék, nem?

Ennyiért szinte ajándék, nem?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 520 a T-Mobilenál 28.000 Ft. 2 mag, 512 ram, 5 megapixeles kamera, minőségi elkészítés. Ráadásul a WP8 is folyamatosan kapja a frissítéseket és egyre több alkalmazás+ játék jön rá. Szerintetek érdemes lenne befektetni? kipróbálnék már valami újat 2 androidos telefon után.
2013. nov. 29. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Minőségi? Kézbe fogva nekem pont az ellenkezője jött le, plusz a vaku hiánya elfogadhatatlan.

Ennyi pénzért nem rossz, de én inkább Huawei Y300-at vennék hasonló áron, összességében jobb telefon.

2013. nov. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:
Ár/érték arány jó, de android után szerintem sok dolgot hiányolni fogsz, ami ebben nincs.
2013. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már a huawei-t. az androidnak is a legalja. a vaku hiánya számomra elfogadható, nagyon ritkán fényképezem telefonnal. Kettes: volt már a kezemben Windows Phone és amit androidon használok jelenleg azt ott is megtalálom. nincsenek extravagáns igényeim.
2013. nov. 29. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te merre jártál az elmúlt 2 évben, ha szerinted a Huawei gagyi, a Nokia meg minőségi? Azóta fordult a kocka...
2013. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy merre jártam? arra jártam, hogy az első androidos telefonom egy huawei ascend y200 volt 1 éve. arra jártam. recsegett, ropogott, ha az ember kicsit megnyomta a hátlapot. arról nem beszélek, hogy az android naponta vagy kétnaponta szarta össze magát rajta. ja, és hogy lett vége? a telefon egyszer csak kikapcsolt használat közben és vége volt. onnantól be sem lehetett kapcsolni. ment a kukába. most egy galaxy ace-em van, ez még bírja, bár a rendszer már ezen is behalt párszor. elég nagyot csalódtam az androidban. szép és jó, hogy van rá egy rahedli alkalmazás (kérdés hogy abból mennyi az ami tényleg hasznos) de sokra nem megyek velük, ha a rendszer belassul, összeomlik. lehet, hogy csak én fogtam ki épp hibás mobilt, de ez akkor is egy nagy csalódás volt. ideje lesz valami újat kipróbálni.
2013. nov. 30. 11:09
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

"Hagyjuk már a huawei-t. az androidnak is a legalja"

Hmmm, ez eléggé update-re szoruló vélemény.

Mert most a Huawei bizony ott van az élmezőnyben.

2013. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!