Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-ok mit tudnak ennyiért?

Az iPhone-ok mit tudnak ennyiért?

Figyelt kérdés
Miben különbözik egy 220.000 Ft-os iPhone egy 30-40.000 Ft-os telefontól? Mennyivel tud többet? Tiszta nevetséges árak vannak :), valakinek ez a telefon 2-3 havi fizetése..
2013. nov. 23. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Sokkal egyszerübb, gyorsabb mint az Android. Nem fagy le és jó a memóriája. Szerintem megéri az árát. APPLE4ever
2013. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Egyik iPhone sem ér 110 ezernél többet.Csak az Apple szereti 80x túlárazni a cuccait.Nem baj hogy bármelyik másik gyártó telója földbe döngöli az iPhone.(konkrét példának-és hogy ne Samsung legyen-LG G2 vs. iPhone 5s.Az LG 32GB-os verziója függetlenül 125.000Ft míg az iPhone 5s 32GB 232.000Ft(GSM Line-nál néztem mindkettőt))Azt hiszem nincs több kérdésem.Ez szánalmas.
2013. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Első válaszoló te gyökér vagy?

"Jobb a memóriája" gratulálok hülye gyerek.

Amúgy csak a rendszert fizeted meg, semmi mást.

Egy hardverre meg nem nagy dolog oprendszert írni, jóhogy nem szaggat.

Android meg már úgy is utol érte, hogy több ezer féle hardver van alá.

Egy túlárazott szar az összes i cucc, aki nem ezt mondja az sznob hülye.

2013. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

megint egy veszekedős kérdés...gratulálok...kérdező! mért fáj az neked, hogy ennyibe kerül? nem kell, nem veszed meg. nem hasonlítanék össze egy 30-40ezres telefonnal egy csúcskategóriás telefont...vagy ha mégis, akkor feltehetjük úgy is a kérdést, hogy miben tud többet egy LG G2 egy 30-40ezres társától, hogy 125ezret elkérnek tőle?


azt nem tudja itt felfogni senki, hogy semmi köze nincs mások pénztárcájához. lehet neked 2-3 havi fizetésed, másnak meg 1 heti...én viszont csak körberöhögni tudom azokat, amikor az 2 éve vásárolt, iPhone 4-emet majd karácsonykor 45ezerért eladtom úgy, hogy használtam, és csak 75ezerért vettem, már használtan. lehet te kifizetsz 125öt egy LG G2-ért, add el majd 2 év múlva 50ért...már annyiért is nehéz lesz. tökmind1 ki milyen telefont vesz, ha neki az tetszik, de sokkal fontosabb, hogy mi van akkor, amikor majd meg kéne válnod tőle, és nem akarod aprópénzért eladni az anno 100ezres telefonod...

2013. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
#1 vagyok :D Látszik hogy nem volt még iPhone-od... Az APPLE nélkül nem tartanának ott az okostelefonok mint ahol most. Korszakalkotó mobilgyártó, és jó amit csinál.
2013. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

KIT ÉRDEKEL HOGY KORSZAKALKOTÓ-E?

Nem éri meg, ne játszd már mindenhol az eszed hülyegyerek.

2013. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 schumilex55 ***** válasza:

Az ios azért nem laggol mert egy durva gpu van alatta.

Tényleg nagyot alkotott, ha nem lenne annyira zárt még talán használnám is.

Igazából gondoltam rá hogy kibontom a választ értelmesre is, de, inkább nem.

2013. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Istenem!!! Én csak annyit kérdeztem, hogy mivel tud többet ennyiért mert ezt valahogy nem értettem..!:) De már okoskodik...
2013. nov. 25. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!