Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20-30 ezer körüli okos telefon?

20-30 ezer körüli okos telefon?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy okos telefont de nem szeretnénk olyan sokat belefektetni ezért ilyen 20- 33 ezer körüli okostelefont szeretnénk.

Androidos op.rendszerrel.

Inkább valami LG, Samsung.

Tehát ha lehet huwawyi ne.

Köszi előre!

Ja az árakat a T-mobilnál


2013. nov. 29. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudom nem Andorid, de ebben az árban most a legjobb.

Nokia Lumia 520. WP8 op. rendszer. Most 28 ezer forint.. Múltkor akartam ilyet venni, és közel 50 ezerre vitték fel az árát, de most újra olcsó.

Gyors, nem akad, megbízható telefon. Én mindenképp ezt venném.

2013. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
LG-t, Samsungot ne, ebben az árkategóriában mindkettő szörnyű. Huawei Y300-at mondtam volna, de mivel az nem kell, inkább ne vegyél semmit, mert csak pénzkidobás.
2013. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyian mondtátok nekem ezt, szóval megnézem...
2013. nov. 29. 12:30
 4/8 A kérdező kommentje:
mármint a y300 a nokiával csak az op.rendszerrel van bajom :)
2013. nov. 29. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk van a családban kettő Y300, hibátlanul működnek fél éve, ezért merem ajánlani.
2013. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az, amit kihasználsz abból, hogy android? A júzerek 99%-a gyakorlatilag semmit sem használ abból, hogy X vagy Y operációs rendszer van a telefonján. Alkalmazásokra nem nagyon lehet hivatkozni, mert ma már gyakorlatilag mindenre van WP8 alkalmazás is.
2013. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem az androidot megszoktam és a WP8-nál olyan fura a görgetés, egyszerűen nem tetszik....
2013. nov. 29. 12:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tenni, hogy én belépő szinten szeretném használni a telefont.
2013. nov. 29. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!