Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Atab5 Quad, vagy...

Szerintetek Atab5 Quad, vagy Sony Xperia E?

Figyelt kérdés
Szóval Tescoba van ilyen Atab5 quad teló, elég nagy meg jó kijelzője van, 4.0.9 es Android, de igazából nem nagyon hallottam róla semmit sem. Szerintetek melyiket érné meg jobban megvenni ? Mindegyik 45 000 be kerül szóval...én nem tudok dönteni.

2013. nov. 29. 15:57
 1/7 csokigta válasza:
Szia Szerintem az Atab5 Quad-ot vedd meg, lehet hogy nem márkás telefon, de már kezdenek ezek is feljebb jönni a ranglétrán. Jóval erősebb, és tényleg nagyobb tudású. Én az Atab5-re voksolnék :)
2013. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen végül az aTab5 lett :D mert pl van benne : vaku, rohadt nagy HD képernyő, jól szól a hangszóró, előlapi kamera, és egyszerűen sokkal jobb mint az E ami árban ugyanannyi ! És mostmár én is úgy látom hogy oké hogy NoName telefon, meg alig van ilyen másnak de ez teszi jóvá :D senkinek nincs ilyen telefonja xD és így egyedi (pl egy osztályban vagy valami) és a tudása majdnem megegyezik egy S3 al ami 110e ez meg csak 45 :D Szóval ja :D ha valaki tervezi hogy ilyent vesz, hajrá mert nekem pl megérte :)
2013. dec. 1. 16:43
 3/7 csokigta válasza:
Nah akkor grat :) Igazából nekem sose volt, de mindig is nézegettem őket Auchan, Media Mart-ba és tetszett igazából, csak sose jutottam el oda hogy vegyek, bár én is mindig az olcsóbbat kerestem, pl most jutottam egy s2-höz 25 ért, és tegyük hozzá az elég olcsó, és csak annyi a baja, hogy a tetején van egy hajszál repedés :) De nem befolyásolja a működésben :D Szóval zsír :) Örülök, hogy te is le írtad a véleményed, mert lehet majd nekem is bekerül egy Atab a gyűjteménybe :D
2013. dec. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ha kérdésed van :D akkor mivel már ez alatt a pár nap alatt agyonbszkuráltam a telefont xD és mindent értek benne, nyugodtan kérdezz :) Bármibe tudok segíteni :) Na meg másnak is Android 4.0+ ügyben :D
2013. dec. 3. 23:41
 5/7 csokigta válasza:
Oké, Köszi :) Ha akad valami kérdésem, akkor feltétlenül le írom :)
2013. dec. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 elike11 válasza:

Grat a telefonhoz. Én is emellett a teló mellett döntöttem.

Jelenleg a 3. darab van nálam, feltehetően hétfőn fogom visszavinni ezt is, mert ilyenkor sokan vannak és csak messze lehet megállni a bejárattól, majd a vételárral a zsebemben veszek egy márkás telefont egy kicsivel drágábban. Az első a műholdat 1,5 óra alatt már meg is találta( mellette az öreg roncs 5 perc alatt), akadt minden sarkon, a filmnézés valami borzasztó volt rajta. A következő darab már jobban sikerült, annak csak a hangja volt olyan mint ha az is kínai lett volna, de bluetooth headsettel használható egész addig, míg nem gondol egyet, majd bontja a vonalat. Mikor kivettem a zsebemből, két kicsi piros x fogadott, de a pin kód újboli beírására eltűnt és ismét hálozaton volt a telefon. Ez is cserére lett ítélve, majd a harmadik és számomra utolsó próbálkozásos telefon akkuja igen jól bírta. Reggel 7 kor a töltőről levéve, 100%-os töltöttség után délre 40%, háromra 12% töltöttségre bírt visszaesni, mindezt úgy tudta produkálni, hogy kb 30 perc beszélgetés volt benne. Gondoltam, hogy az akku a hibás, gyorsan visszarohantam a leadott telefonom akkujáért, de azzal is ugyan abban az ütemben merült. Az elküldött sms-eket a haver visszaküldte és én ennyi kínai írásjelet csak újságban láttam. Én meguntam és feladtam. Legyen szerencséd vele.


Lehet, hogy a samsung drágább, de az s3 a maga 75.000 forintos árával ilyeneket még véletlenül sem produkál és nem kell kompromisszumokat kötni. Az s2, vagy advance meg még ebben az árban is mozog.


Üdv mindenkinek.

2013. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy így jártál :/

Én megmondom őszintén, oks mondta a csaj hogy lehet hogy rossz, de éreztem hogy ez nem hibás !

Ennek a modellnek semmi problémája nincs, minden kitűnően működik rajta szerencsére. Egyszer ujratelepítettem, még vásárlás után azonnal, hogy lássam van-e rendszerhiba vagy valami egyéb probléma. Ha ez gondnak számít, a Skype bszakszik kicsit, nem enged bejelentkezni, de ujraindítom és az is megy ! Semmi bajom nincs nekem vele, most is róla írok, nameg bemondom és ő leírja :$ :D

Ott az egy éves mindenre kiható garancia is, szóval nem aggódok amiatt hogy elromlik, mivel megcsinálják.

Sajnálom hogy neked nem sikerült élvezni ezt a telefont :/ viszont köszönöm hogy kommenteltél, mivel így is sokan megtudtak valamit erről a telefonról.

2013. dec. 15. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!