Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 4s vélemények?

Fejes Nagy Péter kérdése:

Apple Iphone 4s vélemények?

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire vagy pontosan kíváncsi? :) Én 2 évet használtam, most adtam el, imádtam. És teljesen jól működött, semmi baj sem volt vele. :)
2013. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szar, de újonnan még most is 130k, annyiért meg egy vicc. Használtan is 80k körül van legolcsóbban, annyiért reálisabb, de hacsak nem vagy kivételesen nagy iOS rajongó, akkor (sokkal) jobban járnál egy Nexus 4-el.
2013. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én arra lenék kíváncsi hogy most egy sony ericsson-om van és nekem fél év után jöttek vele a bajok és most lesz majd 2 éves és arra lennék kíváncsi hogy az iphone hogy bírná? Iletve nekem a sony-m 1 napot bír hogy többet bírna-e az iphone? Meg hogy meg érné iphone-ra váltani?
2013. nov. 29. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha gyenge telefont veszel, akkor az belassul elég hamar.

Ha megveszel egy Nexus 4-et (5-ről nem is beszélve) az simán van olyan gyors, de még gyorsabb is, mint a 4S, fél év, 1 év, 2 év után is.

De ha nagyon az iPhone érdekel, akkor nem beszélek többet az Androidról. iPhone 4S nem lassul be, stabil, gyors, szóval tényleg jó. Az más kérdés, hogy 130-ért szerintem nagyon sok. Sokat meg az iPhone sem bírna, Note-okon kívül nagyon kevés telefon van, amit nehéz lenne lemeríteni egy nap alatt, iPhone-ba sincs valami nagy aksi, ha használod, akkor merül rendesen

2013. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm. Nekem jobban tetszik az iphone mert jókat hallottam róla meg ha androidos lenne én a Samsung Galaxy S3 Mini tetszene de néztem videót hogy az iphone gyorsabb.
2013. nov. 29. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetesen gyorsabb, SGS3 mini szar. De egy iPhone 4S szintű telefont nem egy SGS3 mini-vel kéne összehasonlítani. Nem lebeszélni akarlak az iPhone-ról, mert tényleg jó, csak azért ne egy szarhoz hasonlítsd.
2013. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves a 4s-em és imádom a mai napig! Semmi bajom nincs vele, egyedüli problémám, mint feljebb írták, az aksi nem világverő, de, ha ésszel használod, simán kibír egy napot, még nettel, zenehallgatással és játékkal is.
2013. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most vettem újan 4S-t. Célzottan ezt vettem, ez az első iPhone-om, mert az 5-re minden ismerősöm panaszkodott, hogy nagyon gyorsan merül, az 5S pedig nekem nem kell, hogy beolvassa az ujjlenyomatom. Teljesen elégedett vagyok a 4S-el. Gyors, megbízható, jó képeket készít, kielégíti az én szükségleteim. 1, néha 2 napot is kibír az aksi, változó, hogy mit csinálok vele.
2013. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 30. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!