Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos eszköz milyen...

Androidos eszköz milyen módszerrel láthat egy külső merevlemezt?

Figyelt kérdés

Energiaellátása meg van oldva külön áramforrásról és otg kábellel csatlakoztatom, de nem ismeri fel. Vagyis inkább nem csinál semmit.

Rootolva van a készülék. A merevlemez is rendesen felpörög.



2013. nov. 30. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmi, ha alapból nem ismeri fel, akkor alkalmatlan rá. Pendrive használható vele?
2013. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pendrive-t felismeri, csak a merevlemezzel vannak gondjai

az egyik eszközöm 4.0-ás a másik 4.1-es és egyiken sem megy

2013. nov. 30. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom kellene az a kernel modul, ami az usb-s sata vezérlőt kezeli.
2013. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát kellene...

De van már egyáltalán ilyen? (én nem találtam sajnos, de ugye ez nem kizáró ok a létezésére)

2013. dec. 1. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Linuxon működnek ezek, valahogy ki kellene deríteni, hogy melyik modul ismeri fel őket, és persze a függőségeivel (szintén modulok) együtt megtalálni a kernel verziójának megfelelőt, majd root jogokkal bedobni a többi modul közé, gondolom a /lib/modules/kernel_verzió könyvtárba.
2013. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom NTFS-re van formázva, az okozhatja a problémát. Próbáld ki ezeket :

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=pOx02cNnkyw


Vagy:

[link]

2013. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. dec. 2. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy valószínűleg a külső merevlemezed legalább 100 gigás, de az még túl kevés... Egy androidos eszköz max. 64 GB-ot tud kezelni
2014. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!