Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E vagy Sony...

Sony Xperia E vagy Sony Xperia mini pro?

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

C verzió: egyik se.

A mini pro a maga idejében jó kis telefon volt, de (hivatalosan) 2.3-as androidnál nincs rá frissebb verzió. A hardvere is hagy némi kívánnivalót maga után mai szemmel nézve.

Az E meg akkor is szar volt már, amikor megjelent. Egyetlen előnye a mini pro-val szemben a frissebb szoftver (4.1).

Alsó kategóriában Huawei y300-at és Nokia Lumia 520-at érdemes venni, mást nem.

2013. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bocs, első válaszoló, a kérdező xperia mini pro-t kérdezett, és nem x10 mini pro-t ... az xperia mini pro kb ugyanaz hardveresen mint az e, csak jobb a kamerája, és van fizikai qwerty billentyűzete
2013. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem is az x10 mini pro-ról beszéltem. Az már tényleg csak múzeumba jó.

[link]

Az meg szerintem magától értetődő, hogy 2013 végén nem érdemes egymagos processzorral szerelt telefont venni, pláne nem annyi pénzért, amennyiért kétmagost is lehet kapni.

2013. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De melyik jobb?

Ti melyiket választanátok?

2013. dec. 2. 16:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Már leírtam, hogy egyiket sem, és ajánlottam alternatívákat is.
2013. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De nekem ez az első okostelefonom lesz.

Az E jobban megéri?

2013. dec. 3. 18:12
 7/17 anonim válasza:
Az elsőnek üzenem, hogy nekem Mini Pro-m van, hivatalos 4.0.4-es Androiddal. Eredetileg 2.3 volt, de a Sony adott ki hozzá frissítést.
2013. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És ha azt kérdezem, Samsung Galaxy Y vagy Sony Xperia E??
2013. dec. 4. 20:07
 9/17 anonim válasza:
valaki válszoljon már a szerencsétlennek!mindenki csak terel!(melesleg én E-t akarok venni,vélemények alapján nem olyan rossz teló)amúgy a samsungokra nagyon sokat panaszkodnak,ha valakinek alap telefon kell,nem multimédia zseni akkor arra sztem jó,persze ilyen áranál van kompromisszum,pl:kamera,képernyő
2013. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az 1. és az 5. hozzászólásban már kifejtettem a véleményemet.

De ha mindenképpen szart akar venni, akkor fölösleges tovább koptatnom a billentyűzetet.

2013. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!