Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s vagy Samsung Galaxy...

IPhone 5s vagy Samsung Galaxy Note3?

Figyelt kérdés
A note a tudása,az iphone a kinézete,és a tekintélye miatt tetszik.

2013. nov. 30. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

HA IOS KELL AKKOR MINDENKÉPP 5S

DE ANDROIDBÓL NEXUS 5 A LEGJOBB!

2013. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nexus 5???
2013. nov. 30. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Hardveresen a Note 3 a létező legjobb telefon! Ehhez képest bár a kamerája közel sem a legcsúcsabb, de még az is nagyobb felbontású, mint az Iphone-é!

Ráadásul bár igaz, hogy az iOS a legstabilabb rendszer, de a 4.1-es verziótól kezdve az Android is nagyon stabil, emellett egyénileg testreszabható és rengeteg hasznos alkalmazás van/letölthető hozzá!


[link]

2013. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok! Ja, és az iPhone csak telefon, a Note 3 viszont telefon+tablet egyben!
2013. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 schumilex55 ***** válasza:

Nexus 5 jó de nincs sd slot benne.

De amúgy annyival gyengébb csak hogy 2gb ram van benne. De az ár érték aránya a legjobb (ugye google /lg/ mobil és ők főleg szolgáltatással keresnek pénzt). Így én is ezt javaslom, bár én az n-9005 mellett döntöttem végül mégha le is szólják sokan a samsungot.

2013. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tekintély??? Az iPhone-ok nagyon kb. 2x-esen túl vannak árazva, és mert ilyen drágák, sok ember azt hiszi, hogy a legjobb telefonok a világon, és ezért szeretnek velük felvágni mások előtt! Szánalmas!
2013. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Tekintély xd

Mire tekintély? Hogy menő, az neked tekintély? Mert túlárazott szar?

2013. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha az árukat nézzük, akkor mindenképpen a Note3. Az iphone túl drága, ráadásul nálunk nm is lehet rendesen az appstore-t használni.
2013. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
apumnak iphone 5-je van,és nagyon kevés jó alkalmazás van appstore-ban
2013. nov. 30. 20:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Na látod! Hiába van mögötte az "S", az csak hardveresen lett jobb, de alkalmazás ugyanannyi! A Note 3 esetében viszont szinte bármit le tudsz tölteni Android Market-ből vagy Google Play-ről!
2013. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!