Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L vagy M? Azt...

Sony Xperia L vagy M? Azt hallottam, hogy az M az L utódja, az L mégis jobb. Ez igaz? Illetve milyen telót válasszak? Sony Xperia L/M vagy Samsung Galaxy S3 mini?

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 23:21
 1/5 Dori9898 válasza:
mintha csak én irtam volna:o ugyan ezt a 3 telot néztem ki én vmelyik sony-t választom a samsungal nem vagyok megelégedve:/ a válaszok engem is érdekelnének!!
2013. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

xperia l.

s3 mini kiesik mert gyenge hardver, sony u-val egyezik meg, az meg 20k használtan.

m megérné, de az l-nek jobb a kamerája.

2013. dec. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol hallottad ezt a baromságot hogy az M az L utódja.A két telefon megjelenése között 3 hónap van.Amúgy valóban a három közül az L a legjobb.
2013. dec. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi, L lesz :)

#3, valamelyik telefonos fórumon olvastam.

2013. dec. 1. 19:18
 5/5 anonim válasza:
Az L drágább, így persze, hogy többet tud. Attól függ mennyit szánsz rá. Nekem M van és nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve. Szuper teló. Gyors. Jó a képe. Játékok, net minden simán. Kamera is jó, de persze van jobb is.
2013. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!