Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy lenovo a820 típusú telefont honnan tudnám ezt biztonságosan megrendelni? Akik eddig vásároltak ilyen telefont azoknak milyen tapasztalatuk van vele? Teljesen magyar? Vagy ha nem hogyan lehet azzá tenni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
hardverapro
2013. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
teszveszen keress rá
2013. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Hardveraprón lehet találni olcsón, vagy egyből Kínából.

Én kínából vettem hasonló telefont, teljesen elégedett vagyok vele. Biztosan megérkezik, nem tudják ellopni a pénzedet, jó helyeken akár a garancia is megoldható (~3000Ft postaköltséggel). Rizikó csak a vámolással van (a kínaiak 'véletlenül' 10-15$ értékkel jelölik meg, ha a vámosok kibontják kell áfát fizetned. Büntetést nem.) Ha vagy elég türelmes hogy kivárd a 2-3 hét szállítást, ez a legjobb módja telefon vásárlásnak. Családban és barátok között 3-szor vettünk már kínából, senkinek sincs semmi problémája egyikkel sem.

Kis olvasznivaló: [link] vám, áfa, szállítás: [link]

2013. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!