Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéses telefonomra...

Előfizetéses telefonomra ingyenes facebook használatot szeretnék. Nem akarok előfizetést erre külön. Tudnátok segíteni nekem ebben?

Figyelt kérdés
Ingyenes Facebook!
2013. dec. 1. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Wifivel ingyenes.
2013. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát erre szerinted mit lehet mondani? Vagy benne van az előfizetésedben, vagy nem. Ha nincs, akkor vagy váltasz olyanra, ami ezt lehetővé teszi, vagy nem lesz facebookod. Keress ingyen wifit, használd azon, ennél jobbat nem tudok mondani.

Mondjuk kezdetnek leírhatnád, hogy milyen szolgáltatónál és milyen előfizetési csomagban vagy, mert így mégis hogy mondhatnánk bármi használhatót? :D

2013. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, tanulj meg olvasni.

Az elmúlt években kb százezerszer lett leírva csak itt.

De ha gondot okoz megmondani melyik szolgáltatóról van szó, akkor segítek:

- Melyik szolgáltatóról van szó?

2013. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kizárásos alapon telekom lehet, mert más nem húz le senkit "ingyen facebook" címszó alatt...szerintem havidíjas előfizetéssel elég hülye gondolkodás, amit követsz. kártyás csomagban oké, benyomod a netstartot, 10 perc alatt leviszi a 3ezres egyenleged...havidíjasnál nem fog megállni, aztán majd figyelheted, hogy hó végén jön az 50ezres számla, és hát pedig te csak a facebook zero-t nyomogattad...nem igaz, hogy nincs +havi 1000 Ft-od a legkisebb netcsomagra, ha már ennyire fészbukkozni akarsz bárhol. de különben szerintem sincs már olyan havidíjas csomag, amihez nem tartozik adatforgalmi díjcsomag.
2013. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!