Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800? Megfelel ezekre?

Nokia Lumia 800? Megfelel ezekre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Soha nem volt Windows Phone-s telefonom, amire én használok egy telefont az telefonálás, SMS,Viber (csak üzenet, ritkán hívás) internet (hírek, facebook) és néha (havonta kb) zenehallgatás.

Gondolom ezekre tökéletesen megfelel, nem akarok én kidobni sok sok ezret egy telefonra aminek a 70%-át nem fogom használni, ezt is kézalatt venném 30körül.

Videókat nem szoktam nézni, se fotózni, semmi ilyen extra dolog.



2013. dec. 1. 16:57
 1/4 szelena97 ***** válasza:

A tesómnak Lumia 610-e van (szintén WP7), és még az is tökéletesen megfelel erre a dolgokra.

A számítógépről úgy lehet rá rakni zenéket, hogyha a szgépre telepítve van "Zune" alkalmazás. Vagy csak egyszerűen youtube-on hallgatsz zenét. Elvileg a piactérről is le lehet tölteni zenéket, de arra még nem sikerült rájönnünk.:D

2013. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább 710-et vennék (veszek), cserélhető az akksija.
2013. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 meszike91 ***** válasza:

NE VEGYÉL WP7-ET CSAK WP8-AT.

Ezek ajánlottak 530 620 720 820 920 925 1020

2013. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért? Mi a baj vele?
2013. dec. 2. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!