Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megrendelni ennyi pénzért?

Megéri megrendelni ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

[link]

Erről a telefonról lenne szó.

Tisztában vagyok azzal, hogy klón. Csak azzal nem, hogy az ingyenes rendelés megbízható, vagy kuka?

Meg, hogy mennyi idő lenne mire megérkezne?

És ha valaki átnézi a hirdetés és nem passzolna valami, akkor legyen szíves a kérdés alá írja le, vagy pm-be küldje el.



2013. dec. 1. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

1. kínából jön, előfordulhat, hogy fizethetsz rá még vámot, áfát...úgy már nem olcsó

2. ingyen szállítás az annyiból áll, hogy becsomagolják, és feladják ugye. na most, ha megsérül, akkor te felelősséged, senki nem fog kártérítést fizetni. én inkább fizetek a szállításért, csak legyen rajta csomagbiztosítás minimum.

2013. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem értek nagyon az ilyenekhez.

De a DHL-es akkor se vállalnak érte garanciát?

2013. dec. 1. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
meg a teló sem egy nagy dolog. MediaTek-es cuccból alapból annyi van, mint égen a csillag, mégsem biztos, hogy ez egy megfelelő SoC. esélyes, hogy soha nem is lesz rá 4.3 vagy frissebb android. végül wcdma hálózatos, tehát netezni nem fogsz tudni vele, max GPRS és EDGE hálón. kamerája pedig eléggé zsákbamacska. lehet jó képeket csinál, de az is lehet, hogy van benne egy VGA felbontású érzékelő, amit szoftveresen felnagyítja a képet 5 megapixelesre..
2013. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ingyen nem. nyilván nem az a tipikus, hogy direkt nem vigyáznak rá, csak előfordul, hogy rápakolnak gond nélkül bármilyen másik csomagot, és aztán vagy kibírja vagy nem. csomagolásfüggő. én németből rendeltem nemrég cipőt, dhl hozta azt is, viszont a feladó nem is dobozba tette, hanem zacskóba, és a cipősdobozon látszott, hogy eléggé meg volt nyomódva.
2013. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem klón.A Lenovo nagyon jó mobilokat gyárt olcsón, ezért nem is forgalmazzák őket Európában hivatalosan, mert akkor nem tudná a Samsung eladni az olcsóbb mobiljait
2013. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!