Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be az iphone4s en...

Nem kapcsol be az iphone4s en a wifi?

Figyelt kérdés
Rámegyek hogy bekapcsolás és kiirja hogy -open WLAN failed-
2013. dec. 1. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
igazi iPhone 4s az?
2013. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem igen
2013. dec. 1. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyen üzenet szerintem nincs, ha bedöglik a wifi, akkor simán nem tudod elhúzni a csúszkát és szürke marad! Szerintem kamu!
2013. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok nem eredeti de mi lehet a baja.
2013. dec. 2. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem eredetim van!
2013. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs, hogy nem válaszoltam privátra, csak nem voltam gépnél, de látom más már megoldotta a rejtélyt, én is ezért gondoltam, mert ilyen hibaüzenet nincs, konkrétan wlan-nak sem nevezi az iPhone semmilyen nyelven. hiba oka 1000 féle lehet. az is elképzelhető, hogy nincs is benne hardveresen wifi modul, de ami egészbiztos, hogy ha eddig sem működött, akkor szoftveresen fel sincs készítve erre. ha pedig eddig működött, akkor valószínű eddig bírta. általában nem hosszúéletűek ezek a rossz minőségű replikák, ergó az is csoda, hogy még bekapcsol.
2013. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Snowboarder válasza:
Ha eddig ment, akkor azt jelenti, hogy kisütötte a wifi kártyáját. iPhone4en elég gyakori
2014. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!