Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 12 éves lányomnak m milyen...

12 éves lányomnak m milyen okos telefont vegyek ami belefér 20 000 forintba?

Figyelt kérdés
Melyik az az okostelefon ami ennyi pénzért a legjobb választás lehet, és miért?

2013. dec. 1. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért szinte nincs jó választás. :(
2013. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Tipo
2013. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek van igaza, nem éri meg ilyen olcsón okostelefont venni. Csak a szitkozódás lesz vele (sok mindenben gyenge, lassú és gyorsan merül).

Most koptatom a 2. okos telóm és megfogadtam, hogy 40 alatt rá se nézek egyre sem.

Játszani nem lehet ilyennel, egy gyerek kezében gyorsan karcolódik, és 12 évesen nem tudja kihasználni (a minimális előnyeit). Ha az a lényeg hogy el lehessen érni bármikor akkor "nemokos" telefont ajánlok. Ha pedig a játék lenne a lényeg akkor inkább tabletet javaslok azokból elviselhetőbbek vannak ebben az árban.


Olcsó okostelót olyan venni, mintha valaki 20000 forintból akarna házat építeni.

2013. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Használtan vegyél egy sony live with walkmant neki, az olcsóbb, és használható, korrekt telefon.

De kapsz 20k-ból sony rayt, az még jobb.

2013. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
így van, esetleg használtan éri meg, új telefont nehéz ennyiért, úgy, hogy még egy alapszintű használatra is alkalmas legyen(feltételezve, hogy 12 éves lánynak nincsenek óriási igényei).
2013. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 2. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyiért újonnan nem szabad okostelefont venni.

Nem azért mondom, mert sznob vagyok, aki nem vesz 200 alatt telefont, hanem azért mert ezek a telefonok rendszerint nagyon gyenge hardverrel rendelkeznek.

Esetleg ha van rá lehetőség, hogy bővítve legyen a keret, akkor a nokia lumia 520 nagyon jó választás lenne, tmobile-nál online rendelés esetén 28 ezer Ft-ért be lehet szerezni (elvileg ingyenes a kiszállítás).

Bár kérdés, hogy egy 12 éves kislánynak mennyire tetszene a Windows Phone felület. (általában ennek a korosztálynak nem tetszik, úgy veszem észre), Viszont ennyi pénzért más értelmes alternatíva nem nagyon van.

Remélem tudtam segíteni, esetleg tudok segíteni még üzenetben :)

2013. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia :)


Nekem az első "okostelefonom" ZTE- Arizona volt, a legeslegolcsóbb okostelefon. Én szerettem, csak sajnos elejtettem, és átment rajta egy busz :( Ha jól emlékszem az 17 ezer forint volt.

Most pedig egy 24/25 ezer forintos telefonnal szemezgetek. Alcatel ot 991. [link]


Van rajta előlapi kamera is, stbstb. Szerintem jó választás. Egyik barátnőmnek is ilyenje van, és nagyon szereti.

Valamint tudom még ajánlani a Samsung galaxy minit is.

De ha nagyon benne szeretnél maradni a 20 ezer forintos keretben, akkor : [link] Erről a telefonról semmit nem tudok.

2013. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de az összes általad felsorolt telefon max önsanyargatásra való.
2013. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem nem, de ízlések és pofonok. Nekem például bevált, és egyáltalán nem volt lassú. De ha már itt tartunk linkelek mégegyet..

[link]


Az alcatel s'pop-ot nézd.. 18ezer, tehát még a sim kártyáját is feltudja tölteni a kislánynak..

4.1-es az op.rendszer

4 gb belső memória

2 magos processzor.

Maximum az akksija lehetne egy kicsit jobb, de véleményem szerint még ez is jó telefon.

2013. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!