Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia L vagy nokia...

Bobbb kérdése:

Sony xperia L vagy nokia lumia 625?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek, hogy melyik a jobb teló. Árba ugyanannyi lenne, igazából tapasztalatok érdekelnének. Esetleg volt valaki aki nem volt megelégedve az egyikkel stb. Előre is kösz.

2013. dec. 1. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alapján dönts, hogy melyik rendszer tetszik jobban. Nagyjából egy szinten van a két telefon.

Viszont ha van Optimus F6, inkább azt vedd, az is hasonló árban van.

2013. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nooker válasza:
Mindkét telefon jó. Én is ezek között vacilláltam egyébként. Végül a nagyobb képernyő, szebb dizájn és stabilabb oprendszer döntött a Nokia Lumia 625 javára. Egyébként egy xperiáról váltottam, amit nagyon szerettem, de idővel lelassult és fagyogatott. A 625 eddig szuperül teljesít, úgyhogy jó döntés volt, de egyikkel sem fogsz mellé.
2013. dec. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!