Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G, Nokia lumia 920, vagy...

Lg G, Nokia lumia 920, vagy Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem? Melyik a jobb? Miben melyik jobb?

2013. nov. 28. 07:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
A Sony-t ajánlom. Az egyik vezető telefontgyártó cég. Az új LG illetve Nokia telefonok egy hulladékok egytől eggyik az az igazság. Az Xperia sorozat jóval feléjük emelkedik, nem csak tudásban. A Nokia egyszerűen rossz minőségú, az LG nek pedig komoly hardvergondjai vannak, melyeket még szakszervízben sem javítanak ha kifogsz egy sekejtes darabot.
2013. nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Emberek ***** válasza:
64%

"A Nokia egyszerűen rossz minőségú"

Akkor hogy is képes egyre több Lumia telefont eladni? Nem gondolnám, hogy csak a rendszer miatt...


A Q3-ban az Android csak 50%-ot nőtt, a WP pedig 150%-ot

[link]


Igen igaz ami igaz, hogy WP-re nincs annyi app, de ez is csak idő kérdése. Viszont sokkal stabilabb rendszer, és optimalizáltabb a rendszer mint a droid. Szerintem jobban jársz egy WP-s telefonnal, mint egy droidossal, mert megóvod magad az idegeskedéstől

2013. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Barney96 ***** válasza:
80%
Az első olyan érvekkel rukkolt elő hogy vitatkozni se merek... Én a Nokiát merem ajánlani, a másik kettőt nem ismerem
2013. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%

Az első válaszoló vagyok.

Windows Phone-nál rengeteg minden fizetős ami Androidnál ingyenes. Másrészt közel sem fejlesztik annyira az alkalmazásokat WP-re mint androidra. Másrészt WP-nél nincsenek widgetek csak élő csempék, nincs mozgó háttér, nincs sok olyan alkalmazás, játék ami Androidra van.

2013. nov. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
A WP nem Android akar lenni, ezért sem lesz soha widget, és mozgó háttér (??). Az alkalmazások pedig azért ingyenesek Androidon, mert ha fizetős lenne, akkor valahonnan máshonnan letöltené a user és feltelepítené...
2013. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Ja, nem mondtam, Nokia Lumia 920!
2013. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Az Optimus G-t ajánlom neked, bár nem tudom, szolgáltatónál lehet-e még kapni. Abban a legreősebb a hardver és a legszebb a kijelző. Ráadásul az LG optimalizál legjobban androidos téren (motorola után).


Sp-t akkor ajánlom, ha olcsón kapod meg... nekem is SP van. 76-ért szinte hasonló hardvert kapsz, mint a G, csak itt 2 magos. Viszont bűnronda fakó a kijelzője a többi telefonhoz képest... bár nekem semmi bajom sincs vele, de ha melléteszel akár egy 40 ezer forintos kínai IPS telefont, már úgyis feltűnik a különbség. :)


Nokia-t nem ajánlom, nem jó a WP, még egy csengőhangot sem lehet beállítani rajta külön app nélkül... ráadásul ennek a leggyengébb a hardvere. Persze WP-nek elég a gyenge hardver, bla-bla.. gondolom akarsz játszani, vagy ilyesmi... nos azt rajta nem tudod, mert ad1: nincs rá, ad2: ha van is, akadni fog, mint a bűn.


Az SP-t amúgy támogatják még egy darabig. Android 4.1 van most, decemberben jön a 4.3, majd jövőre a 4.4 KitKat, közben érkezik 1-2 hibajavító patch is. :) Amúgy az Optmis G ugyanaz, mint a Nexus4... ha teheted Nexust vegyél.

2013. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy viszont ha fotózni szeretnél, vagy videózni.. akkor értelemszerűen a Lumia. Csodálatos fotókat lő még sima automata módban is. El sem tudom képzelni, milyen lehet egy olyan kezében, aki tudja, mit csinál. :))


előző voltam*

2013. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 andrassygyula válasza:
69%

"A Nokia egyszerűen rossz minőségú"

Láttál már Te Nokia Lumiát egyáltalán? Még a WP7-es 610 is jól néz ki.

A WP szerintem komoly embereknek való, akik szertik a minőséget és nem töltik le az összes garázsban fejlesztett semmire sem jó appot. Minek? Játék van bőven WP-re, a fizetősök nagy része 275-huf ba kerül.

Minek kell Ferrari ha utánna nem tankolsz bele?

A WP egy kifinomult optimalizált rendszer, mindenféle sallangtól nélkülözve, amik csak megkeseritik az életedet.

HA szempont nálad, hogy hullámozzon a háttér, meg hasonlítson a számítógépeden lévő ikonikus asztali elrendezésre akor te nem telefont akarsz venni.

tény, hogy a WP-ben nem futnak a háttérben a programok, így sajnos kibir egy napot is az akkumulátora, mert amikor nem használom a telefont akkor nem használom.

2013. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Emberek ***** válasza:
75%

"Másrészt közel sem fejlesztik annyira az alkalmazásokat WP-re mint androidra."

Ez az érved sem helytálló, ugyanis a WP8 még egy jóideig kapni fogja a frissítéseket, és alkalmazásfrissítéseket

2013. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!