Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola defy Nem jó nagyobb...

Mangi80 kérdése:

Motorola defy Nem jó nagyobb akkuval? 80% nál jobban nem tölti fel.

Figyelt kérdés

Szoval hónapokkal ezelőtt vettem egy defy MB525 öst.

Már az üzletben ujonan a defy plus tehát az MB526 os nagyobb teljesítményű akkujával kértem. Mert kellene a hosszabb üzem idő. De az ártatlan masinám nem tud mit kezdeni a plussz miliamperekkel. Akármennyi ideig tőltöm 80% nál jobban nem tölt fel, pedig a kis tültést jelző ikon azt jelzi, hogy töltődik. A nagy mobil fórumban is feltettem a kérdést. Ott egyik topicbol a másikba küldözgettek. És mindmáig nem oldódott meg a hiányzó 20% om kérdése. Valaki esetleg tudna erre megoldást? Nem szeretnék room csereberélésbe fogni mert nem értek hozzá.



2013. dec. 2. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Rootold aztán clear battery stats. Ha ez után sem jó akkor az akku szar vagy a telefon.
2013. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Kicsit tartok tőle, mert mindenhol azt irják hogy a törlés előtt töltsem fel 100% ra. De ez a nyavajás 80%nál megáll.

2013. dec. 5. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!