Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldható meg, hogy egy...

Hogyan oldható meg, hogy egy youtubeon található zene legyen a mobilomon a csengőhang?

Figyelt kérdés

A hangfelvevővel próbáltam, de borzasztó minőségű zaj lett az eredmény.

Internetezni pedig nem akarok a telefonon, mert biztos egy rakás pénz lenne.


Ilyen plusz kütyüket, kábeleket nem kaptam hozzá, hogy mondjuk a számítógéphez csatlakoztathassam.


Ilyen esetben hogyan varázsolhatok át egy zeneszámot?



2013. dec. 2. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

youtube-mp3(pont)org

letöltöd mp3-ban rámásolod a telefonodra, ott pediglen beállítod cs.hangnak

2013. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
ha nem akarsz netezni és kábeled sincs, akkor kb sehogy.
2013. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Wifi-ről hallottál már?
2013. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Esetleg letöltöd a fentebb írt oldal segítségével a zeneszámot,majd bluetooth-tal átküldöd a telefonra a gépről?
2013. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Wifiről hallottam, de nem tudom hogyan használható...


Azt tudom, hogy a wifi ingyenes. De hogy tudom beállítani a telefonon, hogy csak ingyenes wifin keresztül hozza be az internetet és ne valami fizetős net legyen, amit majd a t-mobil kiszámláz...???

2013. dec. 2. 17:07
 6/13 A kérdező kommentje:

bluetooth?? Azt is hogy, ha a gépemre van letöltve a zene???


Egyszer raktak a telefonomra buetooth-val valamit, de azt úgy, hogy két mobiltelefont raktak egymáshoz közel. Asztali számítógépről hogy megy ez?

2013. dec. 2. 17:10
 7/13 A kérdező kommentje:

Nyilván a mai tinigyerek nem tudnak élni okos telefon nélkül. Nekem valóban nincs rá szükségem, az eszemet a fejemben hordom. Telefonálásra viszont kell a HAGYOMÁNYOS mobil, csakhogy amim van, abban iszonyú gáz csengőhangok vannak. Épp ezért életemben először és talán utoljára, szeretném megoldani a kérdésben vázolt feladatot.


Hozzáértő értelmes emberek válaszát várnám, ha van egyáltalán ilyen ember! Neki előre is köszönet. Más pedig ne fárassza magát felesleges hozzászólásokkal!

2013. dec. 3. 00:05
 8/13 anonim ***** válasza:
nézzétek meg a kulcsszavakat, egy samsung s5610-ről van szó, egy gombos telefon, azon nincs wifi. nyilvánvaló ha adatkábel sincs hozzá, akkor bluetooth sem valószínű, hogy van otthon, esetleg beépítve laptopban, de szóval nem megoldható így, eseteg ha lenne kéznél egy másik telefon, amire rá lehet rakni, és azzal átküldeni bluetooth-on, de nyilván akkor nem születne meg ez a kérdés.
2013. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De elvileg lehet a telefonnal netezni! Nem hinném, hogy ez nyomógomb kérdése lenne. Egyébként igen, nyomógombos, különben nem vettem volna meg. Még külön ikon is van pl a facebookra, twitterre, origora, meg még van ott pár dolog, hogy közvetlenül elérhető legyen. (Bár ezeket legszívesebben letörölném, hogy véletlenül se menjek bele.)

Szóval 100%, hogy internetezésre valamilyen szinten alkalmas.


Bluetooth is van rajta, alkalmas lenne arra is, mondjuk nem tudom használni (épp EZÉRT IS született meg a kérdés), és ott jelenleg az olvasható, hogy nincs elérhető bluetooth partner.


A kulcsszavakat pedig azért írtam be, hogy aki ért hozzá, lehet két lépéssel lerövidíthetem a magyarázatát, mert gondolom az sem mindegy, hogy milyen félefajta készüléken kell megoldani a feladatot...

2013. dec. 3. 14:29
 10/13 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék! A gépről a telóra hogy lehet fájlt küldeni?
2013. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!