Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s előnyök, hátrányok?

Iphone 5s előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés
Szeretnek IPhone-t. Tudom, hogy túl van arazva, és,hogy vannak sokkal jobb telefonok kevesebbért, de pl. Samsungot nem szeretnék, nagyon nem. A sony-k nem tetszenek, és nekem nagyon számít a külső :) Eltudnatok mondani az 5s elonyeit-hatranyait? Eddig még nem volt dolgom IPhone-nal. Főleg olyan adatokra vagyok kíváncsi, amik használat közben erzodnek: meddig bírja, milyen törékeny, az Itunes-bol ingyen is lehet letolteni zenét, vagy mind pénzes? Apple store-ban az alkalmazasoknal is a többség pénzes? A játékok? Stb. Előre is köszönöm :)

2013. dec. 2. 16:15
 1/3 anonim válasza:
74%
a 3GS óta iPhone felhasználó vagyok és azt tudom mondani, hogy nem látok rá esélyt, hogy átpártoljak bármi másra. Ami alapvetően elmondható, hogy az iOS nem olyan nyílt, nem olyan testreszabható rendszer, mint pl. az Android, tehát annyira nem tudsz belepiszkálni, nem tudod testreszabni... tudásban sem tud annyit felmutatni, azonban használatban, működésben és sebességben is egyaránt sokkal jobb, nem kell félned attól, hogy egyik pillanatról a másikra lefagy, újraindul, vagy egy idő után rettenetesen belassul. Az iOS másik nagy előnye a hihetetlen stabilitás mellett, hogy nem sokkal gyengébb harverrel is gyors tud lenni... Az 5S kamerája gyönyörű képeket csinál, a fullHD videók csodálatosak, ráadásul a slowmotion (lassított felvétel) is egy egész új dolog az Apple-től. Az AppStoreról: az utóbbi pár évben sokat változott ez is, hiszen kezdetben rengeteg alkalmazás fizetős volt, ám ma már a legkomolyabbak is ingyen letölthetők. Dizájnban az Apple mindig is az élen járt és szerintem ezt az 5S esetén is meg tudta őrízni ezt a jó tulajdonságát, ami miatt ennyien szeretik. Az én iPhone 5ösöm már lassan egy éves lesz, és hát azért megmondom öszintén eléggé kopik (sajnos ez elég botrányos egy annak idején ugyanilyen drága telefon esetén), nem tudom, hogy az 5s-nél kiküszöbölték-e ezt valahogy... Az ár... hát igen... szerintem a legfőbb ok, amiért nem sok embert látsz iPhonenal rohangálni az egyértelműen az ár. Nem sokan képesek megfizetni 220-230 ezer forintot egy telefonért, akármilyen jó legyen az... Remélem, hogy tudtam segíteni, próbáltam olyan dolgokat írni, amiket nem tudsz meg a száraz adatokat olvasva... :) én csak ajánlani tudom az 5s-t, nem fogod megbánni! ;)
2013. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sokat segítettél. Még annyit, hogy te az ezüstöt vagy az aranyat választanád? :D (lány vagyok)
2013. dec. 2. 16:58
 3/3 anonim válasza:
100%

igazán nincs mit. :) a színvasztás az már tényleg csak rajtad múlik, de találtam egy érdekes cikket a neten, csak úgy érdekességképp olvasd el! ;) [link]

üdv. :)

2013. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!