Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj? [iphone4s]

Drevenger kérdése:

Mi lehet a baj? [iphone4s]

Figyelt kérdés

Vadi uj a telefon, es csak a jobb oldali hangszoro szol.nem tudom,hogy ez beallitas miatt van vagy gyari hiba-e.

vigyem szervizbe?

elore is koszi a valaszokat



2013. dec. 2. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ha új vidd vissza
2013. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
a bal oldali hangszóró, nem hangszóró, hanem mikrofon! Gratulálok, az év kérdése a tied! :D
2013. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 08:46

Észt nem adnak az iPhone mellé, meg a használati utasítás nem elolvasása sem jár fővesztéssel. :)

Ami ugye alap lenne bármilyen új készülék vásárlása esetén.

2013. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak, a sok hogy kell bekapcsolni az ájfónt és hogy kell zenétmásólni rá, meg, hogy kell telefonálni szintű kérdések közül ez kiemelkedik!

Az iPhone tökéletesen bizonyítja azt, hogy attól, hogy valakinek van pénze, nem jelenti azt, hogy normális. Régóta érzem ezt, de néha komolyan szégyellem, hogy iPhone-om van, pedig imádom

2013. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 walk w1th mee ***** válasza:

xD mikor először lett iphonom énis igy szoptambe..:D cirkuszoltam amiért nem jó az egyik hangszórója:DDD

de aztán megérdeklődtem és egy lehurrogás körében tájékoztattak..

2013. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolso valaszolo:D

kb most en is ezt kaptam:D koszi hogy ilyen megertoek vagytok:)

az a lenyeg,hogy mostmar tudom:DDD

2013. dec. 3. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!