Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt a facebook-ot win mobilra...

Ezt a facebook-ot win mobilra lehet telepíteni, ha igen linket dobtok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 2. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] <- ez alap progi a telómon de nem működik :(
2013. dec. 2. 18:41
 2/5 anonim ***** válasza:
windows mobile-ra már elég nehéz találni működő facebook alkalmazást. így hirtelen nem tudok mondani konkrét példát, de esetleg olyat tudsz, ami egyben több profilt is kezel.
2013. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a windows mobile klienseket a szerverek már elküldik az anyjukba.
2013. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
így van, meg úgy általában a régebbi verziós klienseket. én iPhone-al próbálkoztam meg, mikor még a bugos, akadozós hivatalos kliens volt, hogy egy régebbi verziós klienst feltettem, megszereztem az .ipa fájlát, és például a chat-re rámentem, és csak egy jó hosszú hibakódot írt ki, szóval igen, egészen biztos, hogy az új kliensek, és maga az oldal már más elveken működik, mint régen, és ezért nem lesznek kompatibilisek.
2013. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát, alap program. próbáltam régi meg új verziót is. mégse...

de ez az új még 1ik ismerősöm régi fajta telóján is elmegy :/

2013. dec. 3. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!