Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az létezik, hogy repülő...

Az létezik, hogy repülő üzemmódban hívást jelzett a telefonom?

Figyelt kérdés
Hát én azt hittem, összef0som magamat, amikor megláttam. Mert tudtommal ilyenkor csatlakozik a hálózatról a telefon, és se bejövő, se kijövő dolgok nem történnek. Ez azért hasznos nekem, mert magát a telefont pl munkahelyen használnám, de nem akarom hogy hívjanak. Szóval lehetséges ilyen? (Ja, és annyira meglepődtem, hogy már nem tudom biztosra, de olyan név hívott aki nincs is benne a telefonkönyvemben, szóval teljesen nem értem)
2013. dec. 2. 19:53
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

Épp ma reggel csodálkoztam rá az Xperia Z-mre.

Ki volt kapcsolva a wifi meg a mobilnet is, aztán még repülő módba is volt kapcsolva, ekkor bekapcsoltam a wifit és aktív repülő mód ellenére behúzott egy üzenetet a Google+-ból.

Néztem is bután.

Az az érzésem, hogy legalábbis a 4.2 androidban még vannak bugok dögivel, előfordulhat ilyen is.

2013. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először én is meglepődtem, de tessék csak kipróbálni, a wifit lehet használni repülőgép üzemmódban. Kérdező, a hívásra viszont szerintem rosszul emlékszel, azt korlátozza.
2013. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!