Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Létezik-e olyan módon személys...

Létezik-e olyan módon személyszállítás hajóval, mondhatni tömegközelekedés Dél-Amerika (Brazília kéne) és Európa között? Ha van, mennyiért? Mennyivel olcsóbban jön ki, mint a repülő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, de ritkán indulnak járatok, az út nagyon hosszú, és sosem olcsóbb, mint a repülő.
2011. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy sok sok sok napba telik, de gondoltam, hogy a vízi közlekedés olcsóbb, mint a légi. De ha nem, akkor természetesen elfelejtem :)
2011. jan. 31. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:
kb 5 szöröse, és afelett, a légi a legolcsóbb.
2011. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már megírták, hogy van, csak annyit fűznék hozzá, hogy a repjegy nekem LIMA-ba novemberbe 630 eu.Onnan Brazíliába másik 200 körül lehetne átjutni ha nagyon luxust akarnék.Ennél tuti drágább a hajó, bár biztos nagy élmény.


(jah én Madridből repólök, de indul Amszterdamből is.De mivel úgyis itt vagyok 500 km-re egyszerűbb innen mennem.Neked ez plusz 80 eu is lehet :):)):) )

2011. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!