Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U azt irja ki...

Sony Xperia U azt irja ki hogy "com. Android. Phone alkalmazás leállt" Miért?

Figyelt kérdés
Már egy jóideje rajta van a 4-es op rendszer, és nincs is vele semmi baj, de tegnap amikor telefonálni akartam nem tárcsázott hanem azt irta ki. Ma meg amikor hivtak, szól a csengőhang és rezeg de a képernyő sötét, amikor feloldom kiirja a fennt irtakat. Mit csináljak vele? SW frisselés? De az törli a személyes appokat ugye?

2013. dec. 3. 14:08
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Az a baj, hogy az a gyári 4.0.3 egy kalap xar.

Super Backu progival elmentheted az alkalmazásaidat, sms-eket, whatsapp beszélgetéseket stb, google szinkronnal telefonkönyvet stb., utána nyomjál egy gyári visszaállítást, vagy még jobb, ha a Sony Update Service-t telepíted a PC-re és azzal újrahúzod.

Előbb-utóbb akkor is xarakodni fog, remélhetően a Sony meggondolja magát és iadja a 4.1-et ehhez is. Egyelőre nem úgy néz ki.

Vannak jó főzött romok 4.1-ből, de mivel mindhez nyitott bootloader kell, cseszhetjük.

2013. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 geri03 válasza:
Nekem fözöt 4.0.4 van zárt butloderel! 2 szer gyorsabb mint egy gyári u
2013. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
Hát egy főzött ICS megoldás lehet, abból van több is, amihez nem kell kernelcsere és akkor BL nyitás se. 4.1 viszont mindenképpen kernellel együtt van.
2013. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindegy megcsináltam egy fullos gyalulást, ujraraktam azokat az appokat amiknek tuti nincs bajuk és így most működik a hivás app... most viszont a Play szart be... Be akarok lépni és kiirja hogy a Google Play Áruház alkalmazás leállt... megcsináltam a neten írtakat, hogy töröltem az adatait/gyorsítótárat stb... és most eddig minden jó, de egyébként a 4.0.4-en kívül más 4-est nem is lehet felrakni Sony tellókra?
2013. dec. 4. 10:25
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

"egyébként a 4.0.4-en kívül más 4-est nem is lehet felrakni Sony tellókra?"

Melyikre?

U-ra a legfrissebb gyári tudtommal 4.0.3., magasabb verziószámú gyárilag nincs, szerintem már nem is lesz, a 4.0-t nem fejlesztik tovább.

Hogy egy főzöttet, mint továbbfejlesztett romot a hobbyguru készítője 4.0.4-nek nevez, szíve joga. Ha ezt is továbbfejleszti valaki, majd elnevezi 4.0.5-nek.

U fölött szerintem mindenre kiadta a Sony a 4.1.2-t, SP-re, Z-re, Z1-re, Z Ultrára, ZR-re 4.2.2 a legfrissebb, egy hét múlva jön a 4.3.valami, januárban a 4.4.X.


U-ra 99,99999% hogy nem lesz frissebb gyári.

2013. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!