Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont válasszak...

Milyen mobiltelefont válasszak? IPhone 5S vagy Samsung Galaxy S4?

Figyelt kérdés
iPhone 5S és a Samsung Galaxy S4 között gondolkodom. Esetleg személyes tapasztalatok? Mivel az 5S viszonylag új ezért nem találtam összehasonlításokat. Az iPhone 5-nél jobb az S4 ez tény, de mivan az 5S-sel? Most Androidom van megvagyok vele elégedve úgy-ahogy nagyon ritkán produkál lefagyást de ez nyilván köszönhető annak hogy egy S3 Mini-m van nem mondjuk egy jobb készülékem. Vonzz az iOs, szóval titeket kérdezlek. Ne szarozzátok le egyiket sem, mindkettő remek telefon, mégis nehéz a választás. Kíváncsi vagyok a személyes véleményekre is nem csak a tényekre.

2013. dec. 3. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Egyik sem remek telefon. Túl van árazva, elég brutálisan mindkettő. De ezek közül (ha tényleg csak ez a kettő alternatíva van), akkor a Samsung.
2013. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen ez a kettő van, és tudom hogy sajnos leginkább a nevet kell megfizetni.

Esetleg valami okot és feltudnál sorolni hogy miért pont a Samsung, vagy ez csak szimpatizálás? Tudom hogy az ár/érték arány jobb a Samsungnál egyébként.

2013. dec. 3. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tudod is, hogy az ár-érték arány jobb a samsungnál, miért kérded?

Amúgy mostanában nyomogattam egy s4et, és már értem miért kerül annyiba.

2013. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert megfizetem a különbséget hogyha van miért. Ha a Samsung többet tud akkor azt veszem, ha az iPhone többet tud akkor pedig azt.
2013. dec. 3. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen relatív kinek melyik jön be, ezért is utálom az Apple/Samsung fanboyokat, akik folyton hasonlítgatják össze a kettőt, hogy ez miért jobb mint a másik, amikor két különböző kategória.


Iphoneon iOS fut, amit mivel nem kell, csak 2-3 telefonra optimizálni, garantáltan akadásmentesen megy. Szép formaterv (SZERINTEM), gyors kamera, gyönyörű kezelőfelület. Jailbreak nélkül viszont nem annyira testreszabható, mint az Android.


S4-en Android megy, és ugye mivel van alatta vas bőven, így tényleg megkell izzasztani, hogy laggoljon, viszont talán gyakrabban előidézhető, főleg annak betudhatóan, hogy szanaszét lehet módosítani az egész rendszert, és akadhatnak olyan programok, amik nincsenek túl jól optimalizálva. Emellett ennek is jó a kamerája, brutális szép 5colos fullHD kijelző, minden ami szem szájnak ingere.


Igazából ez tényleg csak ízlés kérdése.

2013. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Illetve az Iphonennál ott van a brand. Köztudott, hogy az Apple az egy túlárazott "sznob" vállalat, viszont kétségkívül minőségi dolgokat gyárt.

2013. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Egyetértek mindennel amit írtál, én sem szeretem akik ész nélkül hasonlítják össze a 2 terméket, ezért is kértem hogy személyes véleményeket is írjon az aki ideír. Tulajdonképpen az iPhone mellett döntöttem, kicsit én megbízhatóbbnak érzem a Samsungoknál. Annyira tehetős pedig nem vagyok hogy fél évente/évente cserélgessek egy ilyen drága telefont. Tekintve, hogy az én Samsungom is nagyot kopott belsőre, nagyon ritkán ha mondhatom azt hogy bármi akadás mellett működne és még csak most lesz 1 éves.


Szerintem az iPhone a nyerő. :)

2013. dec. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!