Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help! Melyiket válasszam?

Help! Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Karacsonyra szeretnek telefont venni magamnak. Eddig biztos voltam benne, hogy samsung galaxy s4-et szeretnék.( Most egy s2m van) . De tegnap voltam a mediamarktba es meglattam a sony xperia z1- et es annyira megtetszett, teljesen elbizonytalanodtam. Szerintetek melyiket valasszam a ketto kozul? Es ha lehet indokoljatok is meg:) koszonom a valaszokat!

2013. dec. 3. 15:46
 1/7 schumilex55 ***** válasza:
Közel ugyan az hardware -ileg szóval ha neked nagyobb felbontású kamera kell akkor Z1 -et vegyél.
2013. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Z1-et.

Por és víz álló

2013. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Sony jobb választás például a logikusabb kezelőfelület miatt is, meg szebben is néz ki amellett hogy víz és porálló.
2013. dec. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is jobban tetszik a z1. De a samsung nem jobban szemelyreszabhatobb? Meg tobb lehetoseg van benne? Mert sok ujdonsag stb. Es felek h a z1et megfogom unni. Szerintetek?
2013. dec. 5. 20:49
 5/7 schumilex55 ***** válasza:

Nos, mivel mindkettőn android fut és még egy jó ideig biztosan megkapják a frissítéseket nem hiszem hogy különbséhet fogsz érezni a testreszabhatóságban.

A samsung kezelőfelülete annyiban más hogy ők egy kicsit jobban belenyúltak az eredeti androidba mint a sony így másabb kicsit a menü, a kezdőlap stb.

2013. dec. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ebben az árkategóriában szerintem inkább Iphone 5 öt vegyél!

A legjobb telefon. Hihetetlenül gyors és 1000% hogy nem fogod megunni.

2013. dec. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miutan sikerult a sony mellett dontenem elgondolkodtam pont az iphone 5-on es most e ketto kozott nem tudok donteni mert egy iphone tenyleg nagy ujdonsag lenne es en most azt szeretnek.
2013. dec. 20. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!