Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem segíteni a...

Tudnátok nekem segíteni a nokia lumia 520-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy nokia lumia 520-at és kéne egy kis segítség. :) akinek van/volt mondja már meg hogy tudok wifi-ről internetezni mert nekem a Vodafone is adja a netet és nem tudom mikor vagyok wifi-ről vagy a Vodafone-on netről. Meg ha van valami fontos tudnivaló azt is leírhatja. Előre köszönöm. :)
2013. dec. 3. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Vodafone netet csak akkor használod ha a beállítások/mobil adatátvitelnél be van kapcsolva az adatforgalom.Wifit meg akkor ha a wifi be van kapcsolva.
2013. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ha van valami más tapasztalatod kérlek írd meg ha nagyon fontos. Köszi. 😊
2013. dec. 3. 18:30
 3/3 anonim válasza:
2013. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!