Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma megoldása?...

Mi lehet a probléma megoldása? (samsung galaxy mini 2)

Figyelt kérdés

A problémám a következő: Samsung Galaxy Mini 2-m minden alkalmazás megnyitása után lefagy..elkezd rezegni aztán kiírja, hogy hiba történt. Rákattintok, hogy kényszerbezárás, de a rezgés nem marad abba. Kivettem az akksit bekapcsoltam, de még mindig rezgett, már anélkül is, hogy bármibe beléptem volna. Youtube videókat nem játszik le. Hard reseteltem, ez sem segített a dolgon. Mit tudnék csinálni? Vagy mi lehet a probléma?

Aki tud segíteni, kérem, hogy laikus embernek is érthető módon tegye, mert teljesen analfabéta vagyok a technikai jellegű dolgokhoz. Köszönöm a segítséget!


2013. dec. 4. 04:38
 1/1 Beviz Elek ***** válasza:
Mentsd el ami fontos (tel számok stb), majd tedd újra a szoftvert kiessel
2013. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!