Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon megváltoztak a színek...

Nagyon megváltoztak a színek a laptopom képernyőjén, meg el is mosódtak. Az ikonok többsége nagyobb lett, és a zöld háttér valahol ilyen nagyon csúnya szürke, valahol pedig sötétkék. Van esetleg valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi, hogy hogy kell visszaállítani. Nem értek az ilyesmihez, és most nagyon megijedtem. Muszáj, hogy működjön a laptopom, mert napi szinten kell, hogy használjam.

Hozzátartozik a dologhoz, hogy ez az egész akkor történt, amikor egy program törését kitöröltem.

Valahogy muszáj, hogy megoldódjon a dolog, aki tudna segíteni írjon légyszi!


2010. dec. 15. 22:32
 1/4 asddaasdda ***** válasza:

3 hiba lehetséges

1a monitor elromlot

2 a videó kari a végét járja

3 valami program elálította

2010. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az első kettő tuti nem lehetséges, közvetlen azután jelentkezett a dolog, ahogy a törést leszedtem.
2010. dec. 15. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Asztalra jobb klikk és tulajdonságok, majd próbáld meg a felbontást és a színmélységet beállítani. Ha nem megy, akkor próbáld újratelepíteni a video drivert.
2010. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, de ez sajna nem segít. Hú, én nagyon nem értek az olyasmihez, úgyhogy nem merem megcsinálni... Fogalmam sincs, hogy mit meg hogy kéne...:( Nem akarom elrontani az egészet...:( Nagyon félek, hogy nem lesz jó az egész.
2010. dec. 17. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!