Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy 3 telefonomnak...

Samsung galaxy 3 telefonomnak memóriaproblémái vannak. Hogyan tudom gyorsítani, illetve a rejtett fájlokat törölni?

Figyelt kérdés
Használtan vettem, 2 éves telefon, nincs sok alkalmazás rajta, mégis egyre többször írja ki, hogy a használt memória több mint 90 %. Clean Mastert telepítettem rá és gyorsítgatom a memóriát, de nincs kedvem minden nap ezzel foglalkozni. Van olyan alkalmazás amelyik segít letakarítani a régi, esetleg rejtett fájlokat? Mit tanácsoltok?

2013. dec. 4. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

csinálj ram tisztítást

vagy gyári beálíltások visszaállítását

2013. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egy laikusnak elmondanád, hogy hogyan kell ramtisztítást csinálni? Megy a zöld kéz így is, de jó lenne ha valaki tudna segíteni, nem vagyok annyira jártas ebben. Köszönöm!
2013. dec. 6. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
nyomod a home gombot pár mp-ig , előjönnek a futó alkalmazások, bal oldalon a kör alakú gombra nyomsz, felül kiírja hogy RAM, alul meg ram tisztítás
2013. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, végül megtaláltam, nem egészen ezen az útvonalon, de köszi még egyszer!
2013. dec. 9. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!