Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L, vagy Samsung...

Sony Xperia L, vagy Samsung Galxy Ace3? Lécíves ne csak elfogultságból nyilatkozzatok (gyártói szimpatizálás), hanem, hogy melyik a jobb .

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A 2 szinte ugyanaz, de szoftveresen jobb az L
2013. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ace 3-nak két fajtája van, nem tudom nálunk melyik kapható, a GT-S7270 kódnevű szar, sokkal szarabb az L-nél, a GT-S7275 (LTE változat) meg hardveresen megegyező.


Szóval ha LTE-s Ace 3 van, akkor igazából az alapján dönts, hogy melyik szimpatikusabb, mert tényleg ugyanaz a telefon, aksijuk mérete is kb megegyező, kijelzőjük is, szoftveresen is mindkettőn 4.2.2 van, stb. L-be mondjuk a kamera felbontása nagyobb, bár ez nem egyenlő azzal, hogy a minősége is jobb, de elég jó a kamerája az L-nek, szóval feltételezem jobb, de pár mintakép megnézése után olyan hatalmas különbséget nem láttam.

2013. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszaitokat. De sajnos nem tudok dönteni szívem szerint a Sony nekem az ideál de nagyon félek tőne mert sokan lehurrogják, hogy rengetek a probléma vele.
2013. dec. 4. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:

A sony-val az x8 óta sok problémájuk van egyeseknek errefelé...


Pedig amióta különváltak az ericssontól az egyik legjobb gyártó.


A nemrég kiadott 4.2.2 óta semmi gond nincs az l-el.

2013. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


Hol hurrogják le? Elég sokat vagyok itt a GYIK-en is, meg mindenhol, sok Xperia L-es kérdésnél voltam már, meg sok "milyen telefont vegyek"-es kérdést láttam, és sehol sem olvastam semmi ilyesmit, sőt, mindenki az Xperia L-t ajánlja, nem is véletlenül.

És a Sony-t sem szokták fikázni, sőt, az is az egyik legtöbbet ajánlott gyártó, hisz 80k alatt kb csak az ő telefonjai jöhetnek szóba.


Szóval ha amúgy is az L tetszik, akkor irány a boltba, és vedd meg, mert semmi baj vele.

2013. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ ! :D
2013. dec. 4. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!