Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet beállítani a...

Oorgane kérdése:

Hogy lehet beállítani a Samsung S5230-as telefonon az előfizetéses internetet?

Figyelt kérdés
Ha azt vesszük már be van állítva, mert a google be jön, de se facebook-ot, se g-mailt nem tudok megnyitni, mert kiírja, hogy nem engedélyeztem a cookie opciót, pedig igen. Az van bejelölve, hogy engedélyez, még is azt írja, a böngészőjében ki van kapcsolva a cookie. Mit lehet tenni?

2013. dec. 4. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Kicsit nyers leszek:

Dobd ki ezt a sz*rt és vegyél egy telefont helyette. Ez nem alkalmas semmire, főleg nem rendes internetezésre. 1-2 dolog be jön majd, de a buta böngésző és rendszer illetve a gyenge hardver miatt folyton bajod lesz.

2013. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, hogy egy normális telefont vehessek, de jelenleg semmi pénzem nincs. De mivel az előfizetéshez kötelező volt ezt az opciót megrendelnem, gondoltam addig is szeretném kihasználni, ha már havonta fizetnem kell érte, ne az ablakon dobjam ki.
2013. dec. 4. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Opera Mini.
2013. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gmailhoz meg a mailklienst kell beállítani ,nem a böngészővel nézni (csak van rajta ilyesmi...)
2013. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!