Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondolotok a nokia lumia...

Mit gondolotok a nokia lumia 820-ról?

Figyelt kérdés
Olyan telefont szeretnék venni csak érdekelne a hogy akinek olyan van milyen telefonnak tartja.

2013. dec. 4. 18:43
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ne vegyél olyat az egyik barátomnak olyan van és 1 hete vette meg és már nem tudja felvenni a telefont és a képeit sem tudja megnézni.
2013. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez aztán nyomós indok...

Szerintem nagyon jó és megbízható készülék, igazi Nokia minőség, strapabíró, szép stb.

2013. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó telefon. Barátnőmnek is olyan van.

Az első válaszban leírtak szerintem meg gyári hibás.

2013. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha zenét töltök le akkor ahoz kell a zune??
2013. dec. 5. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:

WP8-ban már nincs Zune!!!Ugyanúgy megjelenik a telefon a gépen,mint az android,symbian stb. telefonok.

Az első meg gyári hibás.Tesómnak van már úgy fél éve 820-asa,és megelégedéssel használja.Az elsőnek üzenem.A barátja vigye vissza.Nyilván garanciás,ha egy hetes a teló.

Megelőzve a kérdést(keverik az emberek a WP7-tel a WP8-at):

Van Bluetooth adatküldés,és egyedi csengőhangot is beállíthatsz.(mondjuk a WP7-en is van már 7.8 óta)

2013. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
meg egy utolsó. T-mobile-os vagyok és csak simán előfizetés és minden nélkül 75000 ft. Szerintetek sok érte??
2013. dec. 5. 21:37
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem sok, én kb. fél éve vettem 96e-ért és nem bántam meg :)
2013. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenkinek aki rám szánta idejét. :))
2013. dec. 5. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!