Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hétfőn vettem egy Telenor...

Hétfőn vettem egy Telenor telefont a Tescoban, de nem jó. Kihez lehet ilyenkor fordulni?

Figyelt kérdés
Sajnos a telefon egy nap alatt lemerül. Már kétszer is próbáltam feltölteni, de ugyanaz volt a helyzet. A mobil márkája konkrétan Telenor. A Tescoba kell visszavinnem a telefont, vagy forduljak inkább a Telenorhoz? Tudnak valamelyik helyen segíteni? Minden papírja megvan a mobilnak, még a hozzá kapott kártyát sem használtam. Kicserélnék esetleg a Tescoban, vagy nem foglalkoznak ilyesmivel? Előre is köszönöm a segítséget!

2013. dec. 5. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A Tesco(ahol vásároltad) üzletét javaslom.

LINK: [link]

2013. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Tesco ügyfélszolgálatánál tudnak segíteni, ha rossz akkor a vásárlástól számított 3 napon belül cserélik
2013. dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan mobil márkáról még nem hallottam, hogy Telenor.

Van annak a telónak pontos megnevezése is, biztos. Ha nem használtad a kártyádat, mit csináltál a telefonnal napközben?

2013. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha okostelefont vettél és csodálkozol hogy 1 nap alatt lemerül akkor nem tájékozódtál eléggé.
2013. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az első kettőnek köszönöm a választ! Visszamentem még ma, és kicserélték. Pont ma volt a 3. nap. :)

A másik két válaszolónak: Kártyás telefont vettem az anyukámnak, egy egyszerűt, amit ő is tud használni. Nem okostelefon, nem érintőképernyős, csak egy egyszerű telefon. Elromlott a régebbi mobilja, de a 20-as kártyáját meg szerette volna tartani, így egy Telenorosat vettünk. Mivel az régi kártyáját használtuk, nem volt szükség arra, amit a készülékhez adtak. Hogy milyen márkájú konkrétan a telefon nem tudom, mert mindenhol, magán a készüléken és a dobozán is Telenor felirat van, az újságban is ez volt írva. Ilyen fajtát vettünk, de mint látható, itt sincs más gyártó írva, csak Telenor:

[link]

2013. dec. 5. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg a másik telefon már nem romlik el. Használjátok ki a 3 napot, ha mégis elromlana, újra vissza tudd vinni.
2013. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!