Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eleg keveset tartja a telom...

Eleg keveset tartja a telom akumlatora, hamar lemerul, viszont most vettem?

Figyelt kérdés
galaxy S2 telefonrol lenne szo, reggetol estig tartja kb. igaz hasznalom rajta anetet, meg jatszom de szerintem tobbet kene tartson, mikor megvettem kikellet volna egeti az aksijat?
2013. dec. 5. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen ez úgy szokott lenni hogy mikor megveszed egy jó ideig töltened kellett volna. Reggeltől estéig az S2-től szerintem ez az elvárható... de ha nem elégszel meg vele vidd el szervizbe ha van rá garancia, vagy vegyél bele jobb akku-t.
2013. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
minden este beraktam eddig tolteni, ugy kb 5 napja van meg a telom, valtoztat valamin az ha lemeritem teljesen es fel napot vagy egy egesz napot hagyom a toltoben?
2013. dec. 5. 19:33
 3/3 anonim válasza:
Minden okostelefon kb. egy napig bírja hogy ha intenzív használat alatt van. Ezen ne lepődj meg.
2013. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!